Par mums

Par kompāniju „MER-KA-BA”

Kompānijas MER-KA-BA - darbības pamatvirziens ir uzvelkamo griestu  tirdzniecība un uzstādīšana. Mēs piedāvājam Jums –uzvelkamos griestus no labākajiem  Eiropas ražotājiem.
     Mūsu uzņēmums ir paplašinājis pakalpojumu klāstu un šobrīd piedāvā griestus no vadošo Eiropas kompāniju zīmolos. Izvēloties partneri, galvenokārt vadāmies pēc produkta kvalitātes. Ikviens produkts, ko piedāvā mūsu uzņēmums, ir izgājis attiecīgo sertifikāciju un tam piešķirta Eiropas kvalitātes zīme CE. Visi mūsu darbinieki ir izgājuši apmācības un sertifikāciju.
      Šobrīd  ārzemju tehnoloģijas sasniedza augstāko līmeni, un dažreiz ir ļoti grūti izvēlēties konkrētu ražotāju. Uzvelkamie griesti tagad nav greznība , drīzāk tā ir nepieciešama lieta.
Kompānija MER-KA-BA piedāvā  plašu uzvelkamo griestu krāsu palitru, tas palīdz piemeklēt piemērotāko materiālu  pat ļoti izvēlīgiem klientiem.
Ja Jūs noformēsiet pasūtījumu mūsu kompānijā , tad saņemsiet  ne tikai Jūsu mājas interjera greznību, bet arī lielisko, kvalitatīvo  griestu montāžas speciālista darbu. Mūsu kompānijas profesionāļi strādā visā Latvijā.
MER-KA-BA kompānijas speciālisti palīdzes Jums piemeklēt piemērotāko griestu toni, kas palīdzes Jums  izveidot  neparastu  dzīvokļa, ofisa, māju dizainu.
Mūsu klientiem kompānija MER-KA-BA piedāvā  tikai augstās kvalitātes uzvelkamus griestus. Visa produkcija iziet caur vairākiem kontroles posmiem. Savā darba mūsu speciālisti izmanto tikai modernākās  būvniecības tehnoloģijas  un jaunākus materiālus.
 
Kompānijas MER-KA-BA montāžnieki profesionāli uzstādīs  daudzlīmeņu uzvelkamos griestus, neizmantojot ģipškartonu .

Mēs atrodamies Rīgā, Lubanas  iela 129c.
Tel. +371 67213767, Mob. +37126030391
E-pasts info@mer-ka-ba.lv
Izbraucam uz objektiem bez brīvdienām!

SIA "MER-KA-BA"
Reģ. Nr.: 40103159635
a/s Citadele
Konts: LV45PARX0013677600001

Pieņemami izpildes termiņi, kvalitatīvi materiāli, profesionālie darbinieki un pieklājīgas atlaides lieliem pasūtījumiem – mūsu kompānijas pamatvērtības !