Iebūvējamie skapji

Iebūvējamie skapji ir daudzu gadu mēbeļu ražošanas attīstības rezultāts. Pateicoties daudzveidīgajam dizainam un ergonomikai, tagad tā ir neatņemama mūsdienu interjera sastāvdaļa.

Galvenā atšķirība starp skapi un iebūvējamo skapi ir bīdāmo durvju sistēma. Tas ir sliedes un veltņi, kas veido vienotu bīdāmo durvju mehānismu.

Galvenās slīdošo durvju skapīšu priekšrocības ir:

*Vietu ekonomija. Atšķirībā no vienkāršas skapis ar veramām durvīm, kas izmanto telpu priekšā, lai atvērtu durvis, skapji-kupeja izmanto bīdāmo konstrūkciju, tādējādi atbrīvojot vietu priekšā.

*Ietilpība un iepildīšana. Skapja lielā ietilpība ir tādēļ, ka tiek izmantota visa skapī paredzētā telpa. Tāpat ir iespējams individualizēt skapja iekšējo uzpildi. Jūs varat patstāvīgi pārvaldīt, kur un kā tiks izvietoti plaukti, grozi un stienīši pakaramie.

*Uzticamība. Skapja durvis nekad neizkritis un nenoluzīs. Rūpes par šādu sistēmu, ir ļoti vienkārša: pietiekoši regulāri pārbaudīt veltnīšus un nekavējoties likvidēt no ritenišiem netīrumus un putekļus.

*Dizains. Atšķirībā no gataviem skapjiem, jūs varat izvēlēties dizainu patstavīgi, maksimāli piesaskaņoto savam  interjeram. Dizaina daudzpusība ir saistīta ar lielu krāsu izvēli un materiāla faktūru fasādes apdarei.

*Daudzpusība. Skapju daudzveidība sastāv no dažādu dizaina variantu kombinācijas ar izpildes formām.